• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    7:13 πμ, Σαββατο 26 Σεπ 2015 7:13 πμ, Σαββατο 26 Σεπ 2015

    Ο αγώνας του Ολυμπιακού ενάντια στον ΠΑΣ Γιάννενα για την 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

    Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

    08:35 OTE Sport 8, Βόλεϊ World Tour (Κίνα, μικρός τελικός ανδρών)

    08:50 OTE Sport 7, Formula 1 GP Ιαπωνίας (Κατατακτήριες δοκιμές)

    09:35 OTE Sport 8, Βόλεϊ World Tour (Κίνα, τελικός ανδρών)

    09:55 OTE Sport 5, Moto 3 Ισπανία (3ες ελεύθερες δοκιμές)

    10:50 OTE Sport 5, Moto GP Ισπανία (3ες ελεύθερες δοκιμές)

    11:00 EUROSPORT 2, Πρωτάθλημα Αυστραλίας Προκριματικοί τελικών

    11:50 OTE Sport 5, Moto 2 Ισπανία (3ες ελεύθερες δοκιμές)

    13:30 OTE Sport 5, Moto 3 Ισπανία (Κατατακτήριες δοκιμές)

    14:00 EUROSPORT 2, Τένις ATP 250 (Αγία Πετρούπολη, ημιτελικά )

    14:00 NOVASPORTS 3, Ρωσικό Πρωτάθλημα ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Λοκομοτίβ Μόσχας

    14:00 OTE Sport 3, Γερμανία δεύτερη κατηγορία Πάντερμπορν - Ζανκτ Πάουλι

    14:25 OTE Sport 5, Moto GP Ισπανία (4ες ελεύθερες δοκιμές)

    14:45 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Τότεναμ - Μάντσεστερ Σίτι

    15:00 NOVASPORTS 1, miniEURO 2015 Ημιτελικοί

    15:05 OTE Sport 5, Moto GP Ισπανία (Κατατακτήριες δοκιμές)

    16:00 OTE Sport 5, Moto 2 Ισπανία (Κατατακτήριες δοκιμές)

    16:00 NOVASPORTS 2, Super League Καλλονή - Παναιτωλικός

    16:00 EUROSPORT, Τένις ATP 250 (Αγία Πετρούπολη, ημιτελικά)

    16:00 NOVASPORTS 3, Τένις ATP 250 (Μοσέλ, 1ος ημιτελικός)

    16:30 OTE Sport 7, Γερμανικό Πρωτάθλημα Βόλφσμπουργκ - Ανόβερο

    16:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Μάιντς - Μπάγερν Μονάχου

    16:30 OTE Sport 6, Γερμανικό Πρωτάθλημα Στουτγάρδη - Γκλάντμπαχ

    16:30 OTE Sport 4, Γερμανικό Πρωτάθλημα Βέρντερ - Μπάγερ Λεβερκούζεν

    17:00 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Λέστερ - Άρσεναλ

    17:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπαρτσελόνα - Λας Πάλμας

    18:00 OTE Sport 8, Football League ΑΕΛ - Λαμία

    18:15 NOVASPORTS 1, Super League Ηρακλής - Ξάνθη

    18:30 NOVASPORTS 4, Γαλλικό Πρωτάθλημα Ναντ - Παρί Σεν Ζερμέν

    19:00 NOVASPORTS 3, Τένις ATP 250 (Μοσέλ, 2ος ημιτελικός)

    19:00 NOVASPORTS 6, Ρωσικό Πρωτάθλημα Σπαρτάκ Μόσχας - Ζενίτ

    19:00 OTE Sport 7, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ρόμα - Κάρπι

    19:15 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ρεάλ Μαδρίτης - Μάλαγα

    19:15 OTE Sport 6, Αγώνας μπάσκετ Σάσαρι - Ρέτζο Εμίλια (Supercopa, 1ος ημιτελικός)

    19:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Αμβούργο - Σάλκε

    19:30 OTE Sport 4, Φιλικό Μπάσκετ ΑΕΚ - Σκάιλαϊνερς

    19:30 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Νιουκάστλ - Τσέλσι

    20:30 NOVASPORTS 2, Super League Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα

    20:30 NOVASPORTS 4, miniEURO 2015 Μικρός τελικός

    20:45 NOVASPORTS 7, Ολλανδικό Πρωτάθλημα Άγιαξ - Χρόνινχεν

    21:00 EUROSPORT 2, Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS) Τορόντο - Σικάγο Φάιερ

    21:00 NOVASPORTS 1, Γαλλικό Πρωτάθλημα Μπορντό - Λιόν

    21:30 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Βιγιαρεάλ - Ατλέτικο Μαδρίτης

    21:30 OTE Sport 7, Ισπανικό Πρωτάθλημα Σεβίλλη - Ράγιο Βαγιεκάνο

    21:45 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Νάπολι - Γιουβέντους

    21:45 NOVASPORTS 3, Ολλανδικό Πρωτάθλημα Αϊντχόφεν - Ναϊμέχεν

    21:45 OTE Sport 6, Αγώνας μπάσκετ Αρμάνι Μιλάνο - Βενέτσια (Supercopa, 2ος ημιτελικός)

    22:00 NOVASPORTS 4, miniEURO 2015 Τελικός

    22:45 NOVASPORTS 7, Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Μποαβίστα - Σπόρτινγκ

    23:05 OTE Sport 8, Ισπανικό Πρωτάθλημα Έιμπαρ – Θέλτα

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα