• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    7:57 πμ, Σαββατο 14 Σεπ 2013 7:57 πμ, Σαββατο 14 Σεπ 2013

    Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    10:45 Eurosport - Παγκόσμιο πρωτάθλημα σλάλομ κωπαλασίας- Πράγα

    10:50 OTE Sport 2 - MotoGP: Σαν Μαρίνο Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

    12:30 Eurosport Ευρωπαϊκό -πρωτάθλημα ράλι 1η μέρα - Πολωνία

    13:00 Eurosport 2 Καουασάκι-Χιροσίμα - Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου Ιαπωνίας

    13:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα σλάλομ κωπηλασίας - Πράγα

    14:00 OTE Sport 4 Σαντχάουζεν–Κάιζερσλαουτερν - Bundesliga 2

    14:25 OTE Sport 2 - MotoGP: Σαν Μαρίνο - Ελεύθερα δοκιμαστικά 4

    14:45 Action 24 - Βόλγκα-Σπαρτάκ Μόσχας - Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου Ρωσίας

    14:45 OTE Sport 1 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Κρίσταλ Πάλας - Premier League

    15:00 Eurosport World Series by Renault - 1η κούρσα, Βουλγαρία

    15:05 OTE Sport 2 - MotoGP: Σαν Μαρίνο - Κατατακτήριες δοκιμές

    15:30 OTE Sport 3 - Κροατία-Ιταλία - Ευρωμπάσκετ

    16:00 Novasports 2 & HD - Παναιτωλικός-Εργοτέλης Superleague

    16:30 Eurosport 2 - Παγκόσμιο πρωτάθλημα σλάλομ κωπήλασίας Πράγα

    16:30 OTE Sport 4 - Μπάγερ Λεβερκούζεν-Βόλφσμπουργκ -Bundesliga

    16:30 OTE Sport 2 - Μπάγερν Μονάχου-Ανόβερο Bundesliga

    17:00 Eurosport - Ποδηλατικός Γύρος της Ισπανίας Aviles - Alto de Angliru

    17:00 OTE Sport 5 - Ατλέτικο Μαδρίτης-Αλμερία - Primera Division

    17:00 OTE Sport 1 Στόουκ-Μάντσεστερ Σίτι - Premier League

    18:00 Novasports 4 - Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα βόλεϊ γυναικών - Μικρός τελικός

    18:00 Novasports 3 Απόλλων Πατρών–Ρέθυμνο - Διεθνές τουρνουά μπάσκετ Patras Cup - 1ος ημιτελικός

    18:15 Novasports 1 & HD1- Βέροια-ΠΑΟΚ - Superleague

    18:45 OTE Sport 3 - Ισπανία-Φινλανδία - Ευρωμπάσκετ

    19:00 Eurosport - Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ράλι - 1η μέρα, Πολωνία

    19:00 Action 24 - Άντερλεχτ-Μαλίν - Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου Βελγίου

    19:00 OTE Sport 5 - Λεβάντε-Ρεάλ Σοσιεδάδ - Primera Division

    19:00 OTE Sport 2 - Ίντερ-Γιουβέντους - Serie A

    19:00 Novasports 7 - FIG World Cup Series Ενόργανης Γυμναστικής, Όσιγιεκ - 1η μέρα

    19:30 OTE Sport 4 - Ντόρτμουντ-Αμβούργο - Bundesliga

    19:30 OTE Sport 1 - Έβερτον-Τσέλσι - Premier League

    20:00 Eurosport - Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Speedway, Κροατία

    20:00 Novasports 3 Ολυμπιακός-Μοντεγκρανάρο - Διεθνές τουρνουά μπάσκετ Patras Cup - 2ος ημιτελικός

    20:30 Novasports 2 & HD2 - Ολυμπιακός-Ξάνθη - Superleague

    21:00 Eurosport 2 - Μίσιγκαν-Γιάνγκσταουν Στέιτ NCAA Big Ten -

    21:00 OTE Sport 2 - Μπαρτσελόνα-Σεβίλλη - Primera Division

    21:00 Novasports 4 - Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα βόλεϊ γυναικών - Τελικός

    21:45 Action 24 - Τβέντε-Αϊντχόφεν - Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου Ολλανδίας

    21:45 OTE Sport 5 - Νάπολι–Αταλάντα - Serie A

    21:45 OTE Sport 1 - Τορίνο-Μίλαν - Serie A

    22:00 ANT1 & OTE Sport 3 - Ελλάδα-Σλοβενία - Ευρωμπάσκετ

    23:00 OTE Sport 2 - Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Μαδρίτης - Primera Division

    Πατήστε και εδώ

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα