• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    7:44 πμ, Κυριακή 18 Αυγ 2013 7:44 πμ, Κυριακή 18 Αυγ 2013

    Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    Τα παιχνίδια της Superleague και των ξένων πρωταθλημάτων περιλαμβάνονται στις σημερινές αθλητικές μεταδόσεις.

    10:00 OTE Sport 1 Ιταλία – Τουρκία World Grand Prix

    11:00 Eurosport Αγγλία – Πολωνία Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ανδρών

    11:00 Novasports 1 - HD1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα FIA GT Series Σλοβακία, δοκιμαστικά

    12:00 OTE Sport 2 Κούβα – Ολλανδία World Grand Prix

    13:30 Action 24 Άγιαξ – Φέγιενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

    14:30 OTE Sport 4 Μόναχο 1860 – Ίνγκολσταντ Bundesliga 2

    15:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Μόσχα, 9η μέρα

    15:00 Novasports 1 - HD1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα FIA GT Series Σλοβακία, κύριος αγώνας

    15:30 Action 24 Σταντάρ Λιέγης – Λέουβεν Πρωτάθλημα Βελγίου

    15:30 Eurosport 2 Eneco Tour 7ο στάδιο

    15:30 OTE Sport 1 Κρίσταλ Πάλας – Τότεναμ Premier League

    16:00 OTE Sport 3 Πανελλήνιο πρωτάθλημα Μικρός τελικός

    16:30 OTE Sport 4 Νυρεμβέργη – Χέρτα Bundesliga

    17:00 OTE Sport 3 Πανελλήνιο πρωτάθλημα Τελικός

    17:30 Action 24 Τβέντε – Ουτρέχτη Πρωτάθλημα Ολλανδίας

    17:45 OTE Sport 2 Moto3: Ιντιανάπολις Αγώνας

    18:00 OTE Sport 1 Τσέλσι – Χαλ Premier League

    18:30 OTE Sport 4 Ντόρτμουντ – Μπράουνσβαϊγκ Bundesliga

    19:00 Eurosport Ολλανδία – Ιρλανδία Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ανδρών

    19:00 Action 24 Μπέβερεν – Άντερλεχτ Πρωτάθλημα Βελγίου

    19:05 OTE Sport 2 Moto2: Ιντιανάπολις Αγώνας

    19:15 Novasports 2 - HD2 Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννινα Superleague

    19:15 Novasports 4 Απόλλων Σμύρνης – Άρης Superleague

    19:15 Novasports 7 Λεβαδειακός – Πανθρακικός Superleague

    19:15 Novasports 3 ΟΦΗ – Πανιώνιος Superleague

    20:00 OTE Sport 1 Μπαρτσελόνα – Λεβάντε Primera Division

    20:30 OTE Sport 2 MotoGP: Ιντιανάπολις Αγώνας

    21:00 Eurosport 2 Βέλγιο – Ολλανδία Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα γυναικών

    21:30 Novasports 1 - HD1 Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός Superleague

    22:00 OTE Sport 1 Γιουβέντους – Λάτσιο Σούπερ Καπ Ιταλίας

    22:00 OTE Sport 3 Ρεάλ Μαδρίτης – Μπέτις Primera Division

    22:00 OTE Sport 4 Οσασούνα – Γρανάδα Primera Division

    00:00 OTE Sport 2 Σεβίλλη - Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division

    00:10 Novasports 2 - HD2 Μπόκα Τζούνιορς - Ατλέτικο Ραφαέλα Πρωτάθλημα Αργεντινής

    03:00 Novasports 2 - HD2 Μπόστον Ρεντ Σοξ - Νιου Γιορκ Γιάνκις MLB

    03:15 Novasports 1 - HD1 Γοδόι Κρους - Ρίβερ Πλέιτ Πρωτάθλημα Αργεντινής

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα