• Οι αθλητικές μεταδόσεις 18/1/20

    8:30 πμ, Σαββατο 18 Ιάν 2020 8:30 πμ, Σαββατο 18 Ιάν 2020

    Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά όλες οι επιλογές για το Σάββατο:

    09:25 Eurosport 1 Τελικός Τένις

    10:35 Eurosport 2 Νόβε Μέστο, 10 χλμ. Κλασικό Γυναικών Σκι

    11:50 Eurosport 2 Νόβε Μέστο, 10 χλμ. Κλασικό Ανδρών Σκι

    11:55 Eurosport 1 Σεστριέρ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος Σκι

    13:00 Eurosport 1 Βένγκεν, Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών Σκι

    13:00 novasports.gr Ολυμπιακός Κ19 - Άρης Κ19 Ποδόσφαιρο

    14:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλία – Ελλάδα Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

    14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ

    14:30 Novasports 1HD ΚΠΡ – Λιντς Ποδόσφαιρο

    15:00 ΕΡΤ3 Ιεράπετρα ΟΦ – Ιωνικός Football League

    15:00 Eurosport 2 Masters Λονδίνου Σνούκερ

    15:00 Eurosport 1 Σεστριέρ, Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος Σκι

    15:30 ΕΡΤ Play4 Ρέθυμνο – Ηρακλής EKO Basket League

    15:45 ΕΡΤ Play3 Λαύριο - Κολοσσός Ρόδου EKO Basket League

    15:45 ΕΡΤ Play2 ΠΑΟΚ – Ιωνικός EKO Basket League

    15:45 ΕΡΤ Play1 Άρης – Λάρισα EKO Basket League

    16:00 Novasports 2HD Λάτσιο – Σαμπντόρια Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Άουγκσμπουργκ – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κολωνία – Βόλφσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ - Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μάιντς – Φράιμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Χόφενχαϊμ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο, TitiSee Neustadt Σκι

    17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ - Ήφαιστος Λήμνου EKO Basket League

    17:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – ΠΑΟΚ Handball Premier

    17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Άρσεναλ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

    17:00 Novasports 1HD Μπέρμιγχαμ – Κάρντιφ Ποδόσφαιρο

    17:45 ΕΡΤ Sports HD Πανιώνιος SU Casa – Περιστέρι Basket League

    18:30 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ Volley League Ανδρών

    18:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Λάαξ Σνόουμπορντ

    19:00 Novasports 2HD Σασσουόλο – Τορίνο Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία - Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάστλ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

    19:30 Novasports 1HD Πανιώνιος – ΟΦΗ Super League

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – Λαμία Super League

    20:45 Eurosport 2 Masters Λονδίνου Σνούκερ

    21:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA, Σαντιάγο Μηχανοκίνητα

    21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπρέσια – Νοβάρα Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

    21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μπέτις – Μάλαγα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

    21:45 Novasports 3HD Άλκμααρ – Βίλεμ Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 2HD Νάπολι – Φιορεντίνα Ποδόσφαιρο

    21:55 Novasports 1HD Ναντ – Λυών Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ - Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

    22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Όρλεανς Πέλικανς - Λος Άντζελες Κλίπερς NBA

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα