• Οι αθλητικές μεταδόσεις 11/1/2020

    8:29 πμ, Σαββατο 11 Ιάν 2020 8:29 πμ, Σαββατο 11 Ιάν 2020

    Τα τρία παιχνίδια της 18ης αγωνιστικής της Super League, τα ματς της 15ης αγωνιστικής της Basket League και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα της Ευρώπης ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά:

    08:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ναόμι Οζάκα - Καρολίνα Πλίσκοβα WTA Τένις

    08:30 Novasports 1HD ATP Cup Ημιτελική φάση Τένις

    10:20 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο, Αλτενμπεργκ Λουτζ

    10:50 Eurosport 2 Βαλ ντι Φιέμ Σκι

    11:20 Eurosport 1 Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 1ο σκέλος Σκι

    11:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο, Αλτενμπεργκ Λουτζ

    12:30 Eurosport 1 Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών Σκι

    12:40 Eurosport 2 Ομπερχοφ Σκυταλοδρομία Γυναικών Δίαθλο

    14:15 Eurosport 1 Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος Σκι

    14:20 Eurosport 2 Βαλ ντι Φιέμ Σκι

    14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Κρίσταλ Πάλας – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ 2019 - 2020

    14:30 Novasports 3HD Μπρέντφορντ – ΚΠΡ Τσάμπιονσιπ Αγγλία Ποδόσφαιρο

    15:00 ΕΡΤ3 Νίκη Βόλου – ΟΦ Ιεράπετρα Football League Ποδόσφαιρο

    15:00 Eurosport 2 Δρέσδη Σκι

    15:30 Eurosport 1 Ομπερχοφ | Σκυταλοδρομία Ανδρών Δίαθλο

    15:30 ΕΡΤ Play3 Λάρισα – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

    15:30 ΕΡΤ Play2 Ηφαιστος Λήμνου – Πανιώνιος Basket League Μπάσκετ

    15:30 ΕΡΤ Play1 Κολοσσός – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ

    15:45 ΕΡΤ Play4 Περιστέρι – Ρέθυμνο Basket League Μπάσκετ

    16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λοκομοτίβ Κουμπάν - Νίζνι Νόβγκοροντ VTB United League Μπάσκετ

    16:00 Novasports 2HD Κάλιαρι – Μίλαν Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:40 Eurosport 1 Βαλ ντι Φιέμ Σκι

    17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    17:00 Novasports 5HD Τσάρλτον - Γουέστ Μπρομ Τσάμπιονσιπ Αγγλία Ποδόσφαιρο

    17:15 Novasports 1HD Βόλος – Ξάνθη Super League Ποδόσφαιρο

    17:45 ΕΡΤ Sports HD Άρης - ΓΣ Ηρακλής Basket League Μπάσκετ

    18:10 ΕΡΤ3 Ισραήλ – Ελλάδα EHF Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών Χάντμπολ

    18:30 Novasports 3HD Μπορντό – Λιόν Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:00 FOX Sports Villanova Wildcats - Georgetown Hoyas NCAA College Basketball Μπάσκετ

    19:00 Novasports 4HD Λάτσιο - Νάπολι Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    19:30 Novasports 2HD ΑΕΛ – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός - Ατρόμητος Αθηνών Super League Ποδόσφαιρο

    21:00 FOX Sports Xavier Musketeers – Creighton NCAA College Basketball Μπάσκετ

    21:00 Novasports 3HD Τουλούζ – Μπρεστ Γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 1HD Ιντερ – Αταλάντα Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βιτόρια Σετούμπαλ - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα