• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    8:11 πμ, Κυριακή 10 Νοε 2019 8:11 πμ, Κυριακή 10 Νοε 2019

    Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου.

    Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

    07:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αυστραλία – Γαλλία Fed Cup τένις

    08:00 ΕΡΤ Sports HD 37ος Μαραθώνιος Αθήνας - O Αυθεντικός

    09:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αυστραλία – Γαλλία Fed Cup τένις

    13:00 ΕΡΤ Sports HD Δράμα - Α.Ο. Φαίακας Handball Premier

    13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μαγιόρκα – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα

    13:15 Novasports 3HD Άγιαξ – Ουτρέχτη Ποδόσφαιρο

    13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ομπραντόιρο – Μπασκόνια Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

    13:30 Novasports 2HD Κάλιαρι – Φιορεντίνα Ποδόσφαιρο

    14:00 Novasports 4HD Κάρντιφ - Μπρίστολ Σίτι Ποδόσφαιρο

    14:15 COSMOTE SPORT 5 HD Φενέρμπαχτσε – Μπεσίκτας TBF Basketball Super League

    14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Νυρεμβέργη - Αρμίνια Μπίλεφελντ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    14:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ - Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα

    14:45 ΕΡΤ Sports HD Απόλλων Πόντου – Πλατανιάς Super League 2

    15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπιλμπάο – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα

    15:00 ΕΡΤ3 Αιγάλεω – Ιωνικός Football League

    15:00 Novasports 1HD Άρης - Αστέρας Τρίπολης Super League

    15:30 Novasports 3HD Βίλεμ – Αϊντχόφεν Ποδόσφαιρο

    16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γουλβς - Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ

    16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Νόβακ Τζόκοβιτς - Ματέο Μπερετίνι Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο τένις

    16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ

    16:00 Novasports 24 HD Ουντινέζε – ΣΠΑΛ Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 5HD Λάτσιο – Λέτσε Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 4HD Σαμπντόρια – Αταλάντα Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 4HD Σαμπντόρια – Αταλάντα Ποδόσφαιρο

    16:25 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη Ποδηλασία

    16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Γκαζιαντέπ - Αναντολού Εφές TBF Basketball Super League

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ – Λεβερκούζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα

    17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Εσπανιόλ Ισπανικό Πρωτάθλημα

    17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Φλένσμπουργκ – Γκέπινγκεν Liqui Moly Bundesliga χάντμπολ

    17:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη - Πανιώνιος Super League

    17:15 ΕΡΤ1 Προμηθέας Πάτρας - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Μπάσκετ

    17:15 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Ατρόμητος Super League

    18:00 COSMOTE SPORT 9 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Λοκομοτίβ Κουμπάν VTB United League

    18:05 Novasports 3HD Μονπελιέ – Τουλούζ Ποδόσφαιρο

    18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ - Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ

    19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό Πρωτάθλημα

    19:00 Novasports 4HD Πάρμα – Ρόμα Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μάλαγα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

    19:30 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Α1 Γυναικών Volley League

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα

    19:30 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – ΑΕΚ Super League

    20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελο – Πόρτο VELUX EHF Champions League χάντμπολ

    20:30 COSMOTE SPORT 9 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μπελενένσες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    21:30 COSMOTE SPORT 7 HD NASCAR Cup Series 2019

    21:45 Novasports 2HD Γιουβέντους – Μίλαν Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρότζερ Φέντερερ - Ντόμινικ Τιέμ Nitto ATP Finals 2019 – Λονδίνο τένις

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα

    22:00 Novasports 3HD Μάρσεϊγ – Λιόν Ποδόσφαιρο

    22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μινεσότα Τίμπεργουλβς - Ντένβερ Νάγκετς NBA

    23:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μποαβίστα – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα