• Οι αθλητικές μεταδόσεις 3/11/19

    8:15 πμ, Κυριακή 03 Νοε 2019 8:15 πμ, Κυριακή 03 Νοε 2019

    Τα παιχνίδια της 9ης αγωνιστικής της Super League, τα ματς για την Basket League και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά:

    08:30 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2019 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix

    13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Μαγιόρκα Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    13:25 Eurosport 1 Γιουσχάν Σνούκερ

    13:30 COSMOTE SPORT 7 HD WTA Finals 2019 Σεντσέν τένίς

    13:30 Novasports 2HD Αταλάντα – Κάλιαρι Ιταλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    14:00 COSMOTE SPORT 4 HD Χίμκι - Ούνικς Καζάν VTB United League μπάσκετ

    14:00 Novasports 3HD Τσάρλτον – Πρέστον Ποδόσφαιρο

    14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Στουτγκάρδη - Ντινάμο Δρέσδης Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία ποδόσφαιρο

    14:45 ΕΡΤ Sports HD Πλατανιάς – Χανιά Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 ποδόσφαιρο

    15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Βιγιαρεάλ – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    15:00 ΕΡΤ3 Βέροια – Αιγάλεω Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League ποδόσφαιρο

    15:00 Novasports 1HD ΑΕΛ – ΟΦΗ Super League 2019-2020 ποδόσφαιρο

    15:30 Novasports 5HD Φένλο – Φέγενορντ Ολλανδικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    16:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 τελικός ATP Masters 1000 Rolex Paris τένις

    16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κρίσταλ Πάλας – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 4HD Βερόνα – Μπρέσια Ιταλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 3HD Λέτσε – Σασουόλο Ιταλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 2HD Τζένοα – Ουντινέζε Ιταλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    16:15 Eurosport 1 Μαραθώνιος Νέας Υόρκης Μαραθώνιος

    16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Νταρουσάφακα – Μπαχτσεσεχίρ Τουρκικό Πρωτάθλημα μπάσκετ

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ – Κολονία Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    17:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός - Αστέρας Τρίπολης Super League ποδόσφαιρο

    17:45 ΕΡΤ3 ΑΕΛ - ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League μπάσκετ

    17:50 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Μόντενα Σκι

    18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο

    19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άουγκσμπουργκ – Σάλκε Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    19:00 Novasports 2HD Φιορεντίνα – Πάρμα Ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 9 HD Τοντέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πρωτάθλημα Πορτογαλίας ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Λεγανές – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπασκόνια - Ρεάλ Μαδρίτης Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας μπάσκετ

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ – Ατρόμητος Super League ποδόσφαιρο

    20:00 PAOK TV ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός Super League ποδόσφαιρο

    20:50 ΕΡΤ Sports HD, COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 - Grand Prix ΗΠΑ Αγώνας

    21:45 Novasports 2HD Μίλαν – Λάτσιο Ιταλικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Πόρτο – Άβες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    22:00 Novasports 3HD Σεντ Ετιέν – Μονακό Γαλλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα