• Οι αθλητικές μεταδόσεις 30/10/19

    8:01 πμ, Τετάρτη 30 Οκτ 2019 8:01 πμ, Τετάρτη 30 Οκτ 2019

    Το ματς ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ολυμπιακός για την Ευρωλίγκα και τα παιχνίδια του Κυπέλλου Ελλάδας ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά:

    08:25 Eurosport 1 Γιουσχάν Σνούκερ

    11:30 Eurosport 1 Γιουσχάν Σνούκερ

    12:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP Masters 1000 Rolex Paris τένις

    12:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σιμόνα Χάλεπ - Ελίνα Σβιτολίνα WTA Finals 2019 τένις

    13:25 Eurosport 1 Γιουσχάν Σνούκερ

    14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Καρολίνα Πλίσκοβα - Μπιάνκα Αντρεάσκου WTA Finals 2019 τένις

    15:00 COSMOTE SPORT 3 HD Καλαμάτα ΠΣ - Λάρισα ΑΕ Κύπελλο Ελλάδας ποδόσφαιρο

    15:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ολυμπιακός Βόλου - Πανιώνιος ΓΣΣ Κύπελλο Ελλάδας ποδόσφαιρο

    16:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP Masters 1000 Rolex Paris τένις

    16:30 Eurosport 1 Γιουσχάν Σνούκερ

    17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Καβάλα – ΟΦΗ Κύπελλο Ελλάδας ποδόσφαιρο

    18:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP Masters 1000 Rolex Paris τένις

    18:30 SPORT 4 HD Ολυμπιακός - VBW Τσεκ Κέγκλερ EuroCup Γυναικών μπάσκετ

    19:00 Novasports 2HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ολυμπιακός Turkish Airlines EuroLeague μπάσκετ

    19:15 Novasports 4HD Νταρουσάφακα - Ούνικς Καζάν Eurocup μπάσκετ

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Παναχαϊκή ΓΕ – Παναθηναϊκός Κύπελλο Ελλάδας ποδόσφαιρο

    20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Φλένσμπουργκ – Μπαρτσελόνα VELUX EHF Champions League χάντμπολ

    20:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    20:00 Novasports 1HD Ζάλγκιρις – Ζενίτ Turkish Airlines EuroLeague μπάσκετ

    20:00 Novasports 1HD Νάπολι – Αταλάντα Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    20:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Λεγανές Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    20:45 COSMOTE SPORT 7 HD Μαρίτιμο – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας ποδόσφαιρο

    21:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μπιλμπάο – Εσπανιόλ Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    21:00 Novasports 2HD Παράλληλη μετάδοση Turkish Airlines EuroLeague μπάσκετ

    21:00 Novasports 3HD Ανδόρα – Προμηθέας Eurocup μπάσκετ

    21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Νοβάρα - Μπούστο Αρσίτσιο Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

    21:30 Novasports 4HD Λίβερπουλ – Άρσεναλ Αγγλικό Λιγκ Καπ ποδόσφαιρο

    22:00 ΕΡΤ Sports HD Νότια Κορέα – Γαλλία FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17 ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπέτις – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδόσφαιρο

    22:00 Novasports 5HD Γιουβέντους – Τζένοα Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:05 Novasports 24 HD Μονακό - Μαρσέιγ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:05 Novasports 1HD Τσέλσι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Αγγλικό Λιγκ Καπ ποδόσφαιρο

    22:15 COSMOTE SPORT 3 HD Μπενφίκα – Πορτιμονένσε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας ποδόσφαιρο

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα