• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    8:15 πμ, Κυριακή 27 Οκτ 2019 8:15 πμ, Κυριακή 27 Οκτ 2019

    Το ντέρμπι ανάμεσα στον Ολυμπιακό και την ΑΕΚ για τη Superleague ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

    Αναλυτικά το πρόγραμμα:

    09:30 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2019 SS15 La Mussara 1 Ισπανία

    10:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ναόμι Οζάκα - Πέτρα Κβίτοβα WTA Finals 2019 – τένις

    11:50 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2019 SS16 Ruidcanyes 2 Ισπανία

    12:30 COSMOTE SPORT 7 HD Άσλεϊ Μπάρτι - Μπελίντα Μπέντσιτς WTA Finals 2019 – τένις

    13:00 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2019 SS17 La Mussara 2 Power Stage Ισπανία

    13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

    13:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ζενίτ - Λοκομοτίβ Κουμπάν VTB United League – μπάσκετ

    13:30 Novasports 2HD Μπολόνια – Σαμπντόρια Ποδόσφαιρο

    14:00 Novasports 3HD Σουόνσι – Κάρντιφ Ποδόσφαιρο

    14:15 COSMOTE SPORT 4 HD Γαλατάσαραϊ – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League

    14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Νυρεμβέργη – Ρέγκενσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

    14:45 ΕΡΤ Sports HD Χανιά - Απόλλων Σμύρνης Super League 2

    15:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γρανάδα – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα

    15:00 ΕΡΤ3 Διαγόρας – Καλαμάτα Football League

    15:00 COSMOTE SPORT 7 HD 2019 ATP World Tour 500 Erste Bank Open – τένις

    15:00 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – ΑΕΛ Super League

    15:30 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Άλκμααρ Ποδόσφαιρο

    16:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel – τένις

    16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάστλ – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ

    16:00 Novasports 24 HD Ρεν – Τουλούζ Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 5HD Αταλάντα – Ουντινέζε Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 3HD ΣΠΑΛ – Νάπολι Ποδόσφαιρο

    16:15 ΕΡΤ2 Ρέθυμνο Aegean – ΑΕΚ Basket League

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ – Άουγκσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    17:00 ΕΡΤ3 Ελλάδα – Ισραήλ EHF Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών χάντμπολ

    17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τοντέλα – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    17:00 ΕΡΤ Sports HD Ατρόμητος Αθηνών - Πανιώνιος Super League

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Εσπανιόλ Ισπανικό Πρωτάθλημα

    17:15 Novasports 2HD Άρης – Παναιτωλικός Super League

    17:45 Novasports 4HD Άγιαξ – Φέγενορντ Ποδόσφαιρο

    18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ

    19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό Πρωτάθλημα

    19:00 Novasports 3HD Ρόμα – Μίλαν Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Πόρτο – Φαμαλικάο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Σαραγόσα – Μπαρτσελόνα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα

    19:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – ΑΕΚ Super League

    20:50 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 - Grand Prix Μεξικό Αγώνας

    21:00 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 - Grand Prix Μεξικό Αγώνας

    21:00 COSMOTE SPORT 9 HD NASCAR Cup Series 2019 Martinsville First Data 500

    21:30 COSMOTE SPORT 4 HD Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς NBA

    21:45 Novasports 2HD Φιορεντίνα – Λάτσιο Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Βιτόρια Σετούμπαλ Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα

    22:05 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μαρσέιγ Ποδόσφαιρο

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα