• Οι αθλητικές μεταδόσεις 26/10/19

    7:53 πμ, Σαββατο 26 Οκτ 2019 7:53 πμ, Σαββατο 26 Οκτ 2019

    Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά το πρόγραμμα:

    08:50 Eurosport 1 WTCR Σουζούκα Μηχανοκίνητα

    10:40 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2019 Πίστα SS8 Querol 1 – Ισπανία

    10:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι

    11:30 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2019 Πίστα SS9 El Montmell 1 – Ισπανία

    13:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαχτσεσεχίρ – Τόφας TBF Basketball Super League

    13:45 Eurosport 2 WTCR Σουζούκα Μηχανοκίνητα

    13:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Μηχανοκίνητα

    14:00 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Πόλο Α1 Ανδρών

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αμβούργο – Στουτγκάρδη Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία ποδοσφαίρου

    14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι - Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ

    14:30 Novasports 3HD Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Λιντς Ποδόσφαιρο

    15:00 COSMOTE SPORT 5 HD Τσμόκι Μινσκ - Ούνικς Καζάν VTB United League 2019-20

    15:00 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2019 Πίστα SS10 Savalla 2 – Ισπανία

    15:00 COSMOTE SPORT 7 HD 2019 ATP World Tour 500 Erste Bank Open – τένις

    15:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel – τένις

    15:45 ΕΡΤ Play4 Ιωνικός – Λάρισα EKO Basket League

    15:45 ΕΡΤ Play3 Ηρακλής – Πανιώνιος EKO Basket League

    15:45 ΕΡΤ Play2 Κολοσσός – ΠΑΟΚ EKO Basket League

    15:45 ΕΡΤ Play1 Ήφαιστος – Προμηθέας EKO Basket League

    15:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κατάρ Μηχανοκίνητα

    16:00 FOX Sports NCAA College Gameday 2019 Ε11 Μπάσκετ

    16:00 Novasports 2HD Λέτσε – Γιουβέντους Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπάγερν Μονάχου - Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Χέρτα Βερολίνου – Χόφενχαϊμ Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φράιμπουργκ – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

    17:00 COSMOTE SPORT 7 HD 2019 Ρότζερ Φέντερερ - Στέφανος Τσιτσιπάς Ημιτελικός Βασιλείας – τένις

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές – Μαγιόρκα Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

    17:00 Novasports 5HD Γουέστ Μπρομ – Τσάρλτον Ποδόσφαιρο

    17:15 Novasports 1HD ΟΦΗ – Ξάνθη Super League

    17:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel – τένις

    17:45 ΕΡΤ2 Περιστέρι - Λαύριο Megabolt Basket League

    17:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 - Grand Prix Μεξικό Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

    18:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 - Grand Prix Μεξικό Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

    18:05 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κατάρ Μηχανοκίνητα

    18:30 Novasports 3HD Λιλ – Μπορντό Ποδόσφαιρο

    19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Άρης EKO Basket League

    19:00 Eurosport 2 ISL Βουδαπέστης Κολύμβηση

    19:00 Novasports 4HD Ίντερ – Πάρμα Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν - Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπέρνλι – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα

    19:30 Novasports 2HD Βόλος – ΠΑΟΚ Super League

    19:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κατάρ Μηχανοκίνητα

    20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γκραν Κανάρια – Μπανταλόνα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

    20:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 - Grand Prix Μεξικό Κατατακτήριες Δοκιμές

    21:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 - Grand Prix Μεξικό Κατατακτήριες Δοκιμές

    21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ιλ Μπιζόντε Φιρέντσε – Περούτζια Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

    21:45 Novasports 1HD Τζένοα – Μπρέσια Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα

    22:00 Eurosport 1 Porsche Supercup Mexico City Μηχανοκίνητα

    23:00 ΕΡΤ Sports HD Βραζιλία – Καναδάς FIFA Παγκόσμιο Κύπελλο U-17

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα