• Οι αθλητικές μεταδόσεις 25/10/19

    7:21 πμ, Παρασκευή 25 Οκτ 2019 7:21 πμ, Παρασκευή 25 Οκτ 2019

    Το ματς Μπασκόνια-Ολυμπιακός για την 4η αγωνιστική της Ευρωλίγκας ξεχωρίζει στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά:

    10:20 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2019 Παρακολουθήστε την πίστα SS1 Gandesa 1 του Πρωταθλήματος στην Ισπανία

    10:40 FOX Sports Jillaroos - Kiwi Ferns TransTasman Test 2019 – αμερικάνικο ποδόσφαιρο

    11:00 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2019 Παρακολουθήστε την πίστα SS2 Horta Bot 1 του Πρωταθλήματος στην Ισπανία

    12:30 FOX Sports Αυστραλία - Νέα Ζηλανδία TransTasman Test 2019 – αμερικάνικο ποδόσφαιρο

    15:00 COSMOTE SPORT 7 HD 2019 ATP World Tour 500 Erste Bank Open – τένις

    16:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel – τένις

    16:25 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2019 Παρακολουθήστε την πίστα SS4 Gandesa 2 του Πρωταθλήματος στην Ισπανία

    17:00 COSMOTE SPORT 7 HD 2019 ATP World Tour 500 Erste Bank Open – τένις

    17:05 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2019 Παρακολουθήστε την πίστα SS5 Horta Bot 2 του Πρωταθλήματος στην Ισπανία

    17:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 - Grand Prix Μεξικό Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

    18:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel – τένις

    18:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 - Grand Prix Μεξικό Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

    18:00 Eurosport 1 Πρωτάθλημα Κατάρ Μηχανοκίνητα

    19:00 COSMOTE SPORT 7 HD 2019 ATP World Tour 500 Erste Bank Open – τένις

    19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελo – Μπόχουμ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία ποδοσφαίρου

    19:50 Eurosport 1 Πρωτάθλημα Κατάρ Μηχανοκίνητα

    20:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel – τένις

    20:00 Novasports 3HD Ζάλγκιρις – Βιλερμπάν Turkish Airlines EuroLeague

    21:00 COSMOTE SPORT 7 HD 2019 ATP World Tour 500 Erste Bank Open – τένις

    21:00 Novasports 5HD Άλμπα Βερολίνου - ΤΣΣΚΑ Μόσχας Turkish Airlines EuroLeague

    21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μάιντς – Κολονία Γερμανικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

    21:45 Novasports 4HD Βερόνα – Σασουόλο Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 3HD Αρμάνι Μιλάνο – Φενέρμπαχτσε Turkish Airlines EuroLeague

    21:45 Novasports 1HD Ναντ – Μονακό Ποδόσφαιρο

    21:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2019 - Grand Prix Μεξικό Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

    22:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2019 ATP World Tour 500 Swiss Indoors Basel – τένις

    22:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 2019 - Grand Prix Μεξικό Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

    22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον – Λέστερ Αγγλικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου

    22:00 Novasports 2HD Μπασκόνια – Ολυμπιακός Turkish Airlines EuroLeague

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα