• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    8:32 πμ, Κυριακή 15 Σεπ 2019 8:32 πμ, Κυριακή 15 Σεπ 2019

    Τα ματς για την 3η αγωνιστική της Super League, οι τελικοί του Μουντομπάσκετ και οι αναμετρήσεις των ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων στο ποδόσφαιρο ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά:

    08:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Κίνα Motocross

    08:55 Eurosport 2 Masters Σανγκάη Σνούκερ

    09:00 FOX Sports Qualifying final NRL

    09:15 Eurosport 1 WTCR Νίνγκμπο Αγώνες αυτοκινήτου

    10:15 Eurosport 1 WTCR Νίνγκμπο Αγώνες αυτοκινήτου

    10:55 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας FIM Enel Moto E World Cup, Σαν Μαρίνο

    11:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλία – Αυστραλία Μικρός τελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου Μπάσκετ

    11:20 COSMOTE SPORT 7 HD SS16 Cicekli 2 WRC Τουρκίας

    11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto3 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

    13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εϊμπάρ – Εσπανιόλ LaLiga Santander

    13:00 COSMOTE SPORT 7 HD SS17 Marmaris 2 Power Stage WRC Τουρκίας

    13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto2 Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

    13:30 Novasports 1HD Τζένοα – Αταλάντα Serie A

    14:00 Novasports 2HD Χάντερσφιλντ - Σέφιλντ Γουένσντεϊ EFL Championship

    14:25 Eurosport 2 Masters Σανγκάη Σνούκερ

    14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ανόβερο – Μπέργκισερ Liqui Moly Bundesliga

    14:30 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας MotoGP Gran Premio Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini

    14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ντάρμσταντ – Νυρεμβέργη Bundesliga 2

    15:00 ΕΡΤ Sports HD Αργεντινή – Ισπανία Τελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου Μπάσκετ

    15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αλαβές - Σεβίλλη

    15:30 Eurosport 1 Η πρόκληση της Μαδρίτης Γύρος της Ισπανίας

    15:30 Novasports 4HD Φέγενορντ - Ντεν Χάαχ Eredivisie

    16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπόρνμουθ – Έβερτον Premier League

    16:00 Novasports 3HD Μπρέσια – Μπολόνια Serie A

    16:00 Novasports 2HD Πάρμα – Κάλιαρι Serie A

    16:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ – Λάτσιο Serie A

    16:00 Novasports 5HD Χάκεν - ΑΪΚ Στοκχόλμης Allsvenskan

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ – Φράιμπουργκ Bundesliga

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Γρανάδα LaLiga Santander

    18:00 Novasports 4HD Ούνιξ Καζάν - ΦΜΠ Βελιγραδίου Μικρός τελικός Orange Trophy

    18:00 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας Natioanl Tours

    18:00 Novasports 1HD Σεντ Ετιέν – Τουλούζ Ligue 1

    18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ – Άρσεναλ Premier League

    19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Πάντερμπορν – Σάλκε Bundesliga

    19:00 Novasports 5HD Ρόμα – Σασσουόλο Serie A

    19:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης Super League 1

    19:15 Novasports 2HD ΑΕΚ – Λαμία Super League 1

    19:15 Novasports 3HD Πανιώνιος – ΑΕΛ Super League 1

    19:30 Eurosport 2 3X3 τελικοί Παγκόσμιοι Αστικοί Αγώνες, Βουδαπέστη

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Οσασούνα LaLiga Santander

    20:00 Novasports 4HD Προμηθέας - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Τελικός Orange Trophy

    20:00 FOX Sports Vikings – Packers NFL

    20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πορτιμονένσε – Πόρτο Liga NOS

    21:00 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας National Tours

    21:30 Eurosport 2 Γύρος του Μόντρεαλ Ποδηλασία

    21:30 Novasports 1HD Άρης – Παναθηναϊκός Super League 1

    21:45 Novasports 5HD Βερόνα – Μίλαν Serie A

    22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μποαβίστα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga NOS

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Χετάφε LaLiga Santander

    22:00 Novasports 3HD Μονακό – Μαρσέιγ Ligue 1

    23:25 FOX Sports Saints – Rams NFL

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα