• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    7:40 πμ, Σαββατο 21 Δεκ 2013 7:40 πμ, Σαββατο 21 Δεκ 2013

    Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    Πλούσια αθλητική δραστηριότητα περιλαμβάνουν οι σημερινές αθλητικές μεταδόσεις...

    10:30 Eurosport Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Κύπελλο Άλματα, Schonach

    11:30 Eurosport 2 Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο Κύπελλο Ανδ./Γυν.-Κλασσικό σπριντ, Ασιάγκο

    11:30 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθ. κατάβαση γυν., Βαλ Ντ' Ισέρ

    13:00 Eurosport 2 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα Χιονοσανίδα: Τελικός SBS - Ανδρες & Γυναίκες

    13:00 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθ. κατάβαση ανδ. Βαλ Γκαρντένα

    14:00 OTE Sport 2 Ουνιόν Βερολίνου - Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga 2

    14:30 Eurosport Ελεύθερα Άλματα: Παγκόσμιο Κύπελλο HS 137, Ενγκελμπεργκ

    14:45 OTE Sport 1 Λίβερπουλ – Κάρντιφ Premier League

    15:00 Novasports 2 - HD2 ΟΦΗ – Παναιτωλικός Superleague

    15:30 Eurosport 2 Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο Κύπελλο Gundersen, Schonach

    16:30 OTE Sport 3 Ντόρτμουντ – Χέρτα Bundesliga

    16:30 Eurosport 2 Χειμερινή Πανεπιστημιάδα Χόκεϊ επί Πάγου: Τελικός ανδρών

    16:30 OTE Sport 5 Αμβούργο – Μάιντς Bundesliga

    16:30 OTE Sport 2 Βέρντερ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga

    17:00 OTE Sport 4 Βιγιαρεάλ – Σεβίλλη La Liga

    17:00 OTE Sport 1 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Χαμ Premier League

    17:00 Novasports 3 Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ολυμπιακός Volleyleague

    17:15 Novasports 1 - HD1 Ατρόμητος – Πανθρακικός Superleague

    17:30 Novasports 2 - HD2 ΑΕΚ – Κηφισιά Γ' Εθνική

    19:00 Novasports 4 Σερκλ Μπριζ – Γκενκ Πρωτάθλημα Βελγίου

    19:00 OTE Sport 3 Λιβόρνο – Ουντινέζε Serie A

    19:00 OTE Sport 2 Μπέτις – Αλμερία La Liga

    19:30 OTE Sport 1 Νυρεμβέργη – Σάλκε Bundesliga

    19:30 Novasports 2 - HD2 Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός Superleague

    20:00 Eurosport 2 Freestyle Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Slopestyle, ΗΠΑ

    20:45 Action 24 Χεράκλες – Φιτέσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας

    21:00 OTE Sport 2 Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεβάντε La Liga

    21:30 Novasports 1 - HD1 Ολυμπιακός – ΑΕΚ Α1 γυναικών

    21:45 OTE Sport 1 Κάλιαρι – Νάπολι Serie Α

    22:00 Eurosport Superkombat GP6 - Τελικός

    22:30 Eurosport 2 Χιονοσανίδα: Παγκόσμιο Κύπελλο Snowboard Cross, Lake Lοuise

    23:00 OTE Sport 2 Γρανάδα - Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga

    03:00 OTE Sport 3 Σικάγο Μπουλς - Κλίβελαντ Καβαλίερς NBA

    04:55 Novasports 2 - HD2 7ο Royal Trophy Ευρώπη - Ασία, 3η μέρα

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα